Hepsaglik

Randevu almanın kolay yolu

Decrease Font Size Increase Font Size Yazı Boyutu Makaleyi Yazdır

Eniyihekim.com, yeni ismi DoktorTakvimi.com ile doktor randevu almanın en hızlı yolu olmaya devam ediyor.

Seçtiğiniz doktordan en kolay şekilde randevu almanın adresi DoktorTakvimi.com

 

Alanında uzman bir doktordan randevu almanın ne kadar zor olduğunu biliyor muydunuz? 2012 yılından bu yana yüzbinlerce hastanın 140.000’in üzerinde doktordan randevu almasını sağlayan Eniyihekim.com, şimdi yeni adı DoktorTakvimi.com ile hastaların diledikleri doktordan hızlı ve kolayca randevu almalarını sağlamaya devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner.com ile birleşen DoktorTakvimi.com, internet üzerinden kolay randevu alınan sistemi ile geleneksel doktor randevusu alma yöntemlerini arka planda bırakıyor. DoktorTakvimi.com’un aynı zamanda hastaların istedikleri hastane ve doktorları seçebilecekleri bir platform olması, doktor randevusu almanın en özgür biçimlerinden birinin DoktorTakvimi.com’da olduğunu da gösteriyor.

       

 

Daha önce eniyihekim.com adıyla randevu alma hizmeti gösteren ve tüm uzmanlık alanlarından 140.000’in üzerinde doktorun kayıtlı olduğu doktor randevusu almak için özelleştirilmiş bu platform, 2016 senesi itibariyle DoktorTakvimi.com ismiyle yolculuğuna devam ediyor. Dünya çapında bilinen DocPlanner.com grubu içerisinde faaliyet gösteren doktor randevusu alma platformu DoktorTakvimi.com’un Pazarlama Müdürü Can Erenberk, Türkiye’deki isim değişikliğinin sebebinin hem hekimlere hem de hastalara sunulan hizmetlerin kapsamını daha iyi anlatmak olduğunu belirtiyor.

 

DoktorTakvimi.com, bünyesinde kayıtlı 140.000’in üzerinde hekimin tüm randevularını online olarak yönetebilme avantajını sağlarken, hastalara ise hangi şehirde olursa olsun ihtiyaçları kapsamında en uygun hekime 7/24 en hızlı şekilde ulaşarak hızlı ve güvenilir bir şekilde online randevu alma imkanı sağlıyor. Sektörünün lideri olmakla birlikte, Türkiye’nin en büyük sağlık platformu olan ve online doktor randevusu alma hizmeti sunan DoktorTakvimi.com, yeni ismiyle birlikte sağlık alanında toplumda farkındalık çalışmalarına da hız kesmeden devam edecek.

 

DoktorTakvimi.com, yeni ürünü olan bulut tabanlı online takvim yazılımını da hekim ve kurumların hizmetine sunmasıyla oldukça dikkat çekiyor. DoktorTakvimi.com, 2015 yılında üye hekim sayısını %200 artırmasıyla da önemli bir başarı kaydetti.

 

Özel sağlık alanında hızlı ve online randevu alabilmenin en kapsamlı yolu olan DoktorTakvimi.com, birçok hekim ve özel sağlık kuruluşu için geliştirdiği online takvim yazılımını kullanarak hastaların online randevularını planlıyor. 2012 yılından bu yana Eniyihekim.com adıyla hizmet veren DoktorTakvimi.com, 2015 yılında, online randevu almak isteyen 22 milyon kullanıcının ziyaret ettiği bir platform haline geldi. DoktorTakvimi.com’u online randevu almak için ziyaret eden 22 milyon kullanıcı, TUİK’in 2015 yılı verilerine göre Türkiye’deki 44 milyon internet kullanıcısının yarısına denk gelmektedir.

 

     
    hs-yorum  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir