Reklam

Tanıtım Yazıları, Yazı İçi Sponsor Bağlantılar

Tanıtım yazısı veya yazı/sayfa içi linkleme şeklinde sizlere uygun reklam seçenekleri mevcuttur. Özgün olmak şartıyla tanıtım yazılarınız usülüne uygun olacak şekilde yayınlanır. Reklam verenlerimizin en sık tercih ettiği reklam biçimidir*.

Doğal Entegrasyon

Website içeriğine ve tasarımına uygun şekilde, konu akışını bozmayacak şekilde ve içeriğe uygun olarak reklamlar entegre edilir. Arama motorları açısından doğallık son derece önem arz etmektedir. Doğal backlink almak isteyenler için idealdir.

Footer Bağlantı

Dilerseniz footer linkleri temin edilebilir. Dilediğiniz “anchor text” için linkleme talebinde bulunabilirsiniz.

Banner Reklamlar

Banner reklamlarınız sitede tüm alanlarda görülecek şekilde yazı içi, sidebar veya çeşitli menülere yerleştirilebilir.

Manşet Tanıtım

Ürünlerinizin tanıtımı manşete çıkarılabilir. Özellikle ürün satışları için idealdir.

Kategori Bazlı Yerleşim

Her türlü reklamlarınız için kategori bazlı hedefleme sunulabilir. Dilerseniz sadece belirli özel kategorilerde yerleşim sağlanabilir.

*Tanıtım yazısı şartları ve kuralları için buraya tıklayınız.

reklam

 


AVANTAJLARINIZ:

  • Sitedeki tüm yazılar %100 özgün olup yazarlarımız ve/veya doktorlarımızca kaleme alınmıştır.
  • Yazılar doktor ve alanında bilgili yazarlarca kaleme alındığı için kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Yazılar ciddi anlamda yorum ve geri dönüş alabilmektedir.
  • Tanıtım yazıları ve yazı içi linklemeler hepsaglik.net/tanitim/ ve Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları sayfasındaki kriterleri ve kısıtlamaları ihlal etmediği sürece 3 yıl boyunca silinmez. Yazının 3 yıl boyunca silinmeme garantisi mevcuttur.
  • Backlink amaçlı reklamlar doğal şekilde entegre edilmektedir.
  • Reklam ücreti belli seviyenin üzerine çekilerek gereksiz, geleceği olmayan sitelerden reklam alımlarının önüne geçilmiştir. Sitemize belli hedefi olan, kaliteli firma veya websitelerin reklamı alınmaktadır. Bu sayede reklam kirliliğinin ve link çöplüğünün önüne geçilmeye çalışılmıştır.
  • Ara ara reklam alımları durdurulmaktadır. Bu bağlamda reklam kirliliğinin önüne geçilmiş olur. Ayrıca bu tutum mevcut reklam verenlerini de koruyucu bir yaklaşımdır.
  • Geniş kategori içerikleri nedeniyle her türlü kitleye hedefleme yapılabilir (Medikal ürünler, kadın, çocuk, beslenme, diyet, hastalıklar, tedaviler vs.)

::::> Reklam ve ücretlendirme için: hepsaglik iletisimile irtibata geçebilirsiniz.

— O —