Ekim, 2021


#EVDEKAL

Ana SayfaTanıtım yazılarıCorena Müşterilerine En İyi Tıbbi Ürünleri Ulaştırıyor

Corena Müşterilerine En İyi Tıbbi Ürünleri Ulaştırıyor

 

Corena Müşterilerine En İyi Tıbbi Ürünleri Ulaştırıyor

 

Merkezi Ankara’da olan 1998’den bu yana dünyanın çeşitli noktalarında hizmet veren CORENA Pharmaceutical Wholesale, etkin olduğu bölgelere sağlık ürünleri ve ekipmanları ulaştırıyor.

Corena ürünleri arasında çok amaçlı ilaçlar, Kuzey Amerika ülkelerinde sıklıkla kullanılan raf ürünü ilaçlar (OTC), paralel ithalat ilaçlar bulunur ve çoğunlukla uluslararası çalışan ecza depolarıyla, hastanelerle ve devlet destekli kuruluşlarla çalışır. Dünyanın ulaşımı zor ve uzak bölgelerine 7.000’i aşkın reçeteli ilaç ve tıbbi ekipman sağlayan Corena, büyük ve küçük çapta ilaç ulaştırma projeleri hazırlayarak dünya çapındaki 88 ülke ve 300’ü aşkın müşteri portföyüyle geniş çaplı operasyonlar yürütebilmektedir.

Corena toptancı olarak ilaç ihracatı işini temel alsa da iş alanını genişleterek çeşitli hastalıklara karşı araştırma ve geliştirme de yapmaktadır. Çeşitli deri hastalıkları üzerine çalışmalar yapan Corena, bu alanda ürünler üretmeyi planlamaktadır. Corena, eline geçen her fırsatta, yaptığı işi bir adım ileriye taşımayı ve dağıtım ağını büyük çapta geliştirerek dünyanın ilaç ihtiyacını karşılamayı kendine hedef olarak koymuştur.

Son 3 senede müşteri portföyünü neredeyse ikiye katlayan Corena, alanında başarılı ilerleyişini sürdürmektedir. 2007’den beri ticari kalitesini Avrupa standartlarında tescilleyen Corena, kalitede üstünlüğü sayesinde Avrupa marketinde kendini kanıtlayarak dünya marketine kalıcı bir giriş yapmıştır.

Avrupa ve ISO standartlarının yanında Corena’nın pazarlama politikası onun verdiği hizmetlerin standartlarını yukarıya çekmektedir. Bu hizmet politikasının başında hasta eşitliği ilkesi gelir. Afrika Nijerya’da bulunan bir hasta ile Avrupa Lüksemburg’da bulunan bir hasta Corena’nın politikaları dâhilinde aynı öneme sahiptir. Böylece kaliteden ödün vermeden, Corena’yı seçen her alıcı dünyanın neresinde olursa olsun aynı hizmeti alır.

 

Corena Müşterilerine Ne Gibi Olanaklar Sunar?

 

Ankara’da bulunan 2000 metrekarelik ecza deposunun yanı sıra Corena deposunda ulaştıracağı ürünleri uluslararası olarak takip edilebilir bir sisteme tabi tutarak kaybolmaların ya da belirlenen sayının altında ürün tesliminin önüne geçiyor. ISO ve GDP standartlarında tozdan arındırılmış temiz depoları sayesinde tıbbi elemanların hiç birine zarar gelmeden teslimini sağlıyor.

FIFO sistemi sayesinde ilk gelen ürün ilk çıkan ürün olur ve ilaçların son tüketim tarihleri belirli bir seviyede kontrol altında tutulur.

Kalitesini bu tip yüksek hizmetler sayesinde belirli bir seviyenin üstünde tutan Corena, hep daha iyisini yaparak sektöründeki sağlam yerini daha da güçlendirerek küresel alandaki rakipleriyle rekabetini kolaylaştırmaktadır.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem ve Haberler

Kaş Dökülmesi Nedenleri ve Çözüm Önerileri

Kaş Dökülmesinin Nedenleri Kaş dökülmesi gerek psikolojik gerekse kozmetik açıdan herkesi rahatsız edebilen bir sağlık sorunudur. Seyrek kaş durumları sık görülen durumlar olup insanlar kaş...

Ayağa Çivi Batınca Ne Yapmalı?

Dikkatsiz atılan adımlar sonucu yaşanabilecek en tehlikeli kazalardan biri de ayağa çivi batmasıdır. Çivi batması durumunda akla ilk gelen tetanozdur. Tetanoz olma endişesi taşıyan...

Akut Tonsillit Bulguları, Tanı ve Tedavisi

Akut Tonsillit     Tonsilit bademciklerde görülen enfeksiyon veya inflamasyondur. Bademcikler dilin üzerine ve arkasında, boğazın iki kenarındaki lenf dokularının bir öğesidir. Bunlar vücudun enfeksiyonla mücadelesine yardımcı...