Ekim, 2021


#EVDEKAL

Ana SayfaGenel SağlıkFark Yok Sigorta

Fark Yok Sigorta

Fark Yok Sigorta

 

Fark Yok Sigorta, çeşitli alanlarda sizlere uygun sigorta teminatlarını cazip fiyatlarına sunan bir sigorta firmasıdır. Sağlık konusunda oluşabilecek çeşitli uygulama ve yatış ücretleri konusunda sizlere rahatlık sağlayan bir sigorta firmasıdır. SGK poliçe ve protokolleri çerçevesinde sağlık konusunda oluşabilecek ilave ücretlere karşı teminat sağlar. Kısaca Fark Yok Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası olup sizlere ilave ücretler konusunda kolaylıklar vaad eder.

Teminatlar Nelerdir?

 

Fark Yok Sigorta firması, gerek ayaktan gerekse yatarak tedaviniz sürecinde oluşabilecek acil sağlık giderlerinin ve uygulama ücretlerinin karşılanması konusunda sizlere yardımcı olacak bir sağlık sigortası temin eder. Örnek vermek gerekirse tıbben lüzum halinde cerrahi ve/veya dahili branşlarda olası bir yatışta; doktor raporunda belirtilmiş olan giderler Fark Yok Sigorta tarafından teminat altına alınmış olur. Bu yatış veya tedavi sürecindeki olası masraflar ve giderler, sigorta firmanız tarafından teminat altındadır. Kısaca yatış endikasyonlarının doğması, hastanedeki olası servis ve/veya hospitalizasyon giderleri konusunda sizlere yardımcı olur.

Mapfre’den Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmanın avantajları sadece servis hizmetleri veya hospitalizasyon durumları ile sınırlı değildir. Sözleşme tarihinden sonra oluşabilecek ayaktan tedavi ve masraf giderleri de sigorta firmanız tarafından teminat altına alınır. Örnek vermek gerekirse; ayaktan başvuru sırasındaki hekim analizi, teşhis, radyolojik görüntüleme ve tanı/tedavi basamaklarında oluşabilecek giderler de aynı şekilde taminat altına alınmış olur. Rehabilitasyon ve tanı/tedavi zincirindeki ücretler, poliçe ve belirtilen limitlere aykırı düşmemek kaydıyla teminat altına alınacaktır.

Teminat Kapsamına Girmeyen Durumlar

 

Poliçede belirtilen hususlara aykırı düşmemek ve teminat altına alınmış gider limitlerini aşmamak kaydıyla ayaktan veya yatış endikasyonlarında oluşacak ücretler kapsama altındadır. Diğer taraftan olası tıbbi durumun hekim raporunda belirtilmiş olması gerekir. Güncel sağlık hizmetlerinde oluşabilecek hizmet ve ücretlendirmelerde çok ciddi varyasyanlar oluşacağı, hastanelerin ve tibbi uygulamaların ücretlendirmelerinde de bir üst sınır olmayacağından dolayı; bahsi geçen ücretlerin anlaşmada geçen üst limiti aşmamış olması gerekir. Anlaşmadaki üst limiti aşan giderler kapsama dışıdır. Ayrıca ilaç ve aşı giderleri de kapsama dışıdır. Geçmişten gelen sağlık problemleri ve haracamalarına ilişkin durumların kapsama altında olmadığını da belirtmek gerekir. Yalnızca poliçe başlangıç tarihinden itibaren olan durumlar teminat altındadır.

 

Fark Yok Sigorta Ücretlendirmesi Nasıldır?

Sağlık sigortası fiyatları, adayın yaşı ve aktif çalışan olup olmaması gibi çeşitli kriterlerden etkilenir. Ayrıca fiyatlandırmalar bulunduğunuz lokasyon ve lokasyondaki sağlık statüsüne göre değişkenlik gösterir.

SGK‘lı olan ve 60 yaşın üstü olmayan herkesin Fark Yok Sigorta hizmetinden faydalanabileceğini belirtmek isteriz. Sigortanın geçerlilik tarihi poliçe başlangıç tarihinden itibaren 1 yıldır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ve Fark Yok Sigorta fiyatlandırmaları için iletişim kanallarından fiyat alabilirsiniz. (0212) 705 55 55 iletişim hattından tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili fiyat alabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatı verebilmek için statünüz değerlendirilip mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gündem ve Haberler

Kaş Dökülmesi Nedenleri ve Çözüm Önerileri

Kaş Dökülmesinin Nedenleri Kaş dökülmesi gerek psikolojik gerekse kozmetik açıdan herkesi rahatsız edebilen bir sağlık sorunudur. Seyrek kaş durumları sık görülen durumlar olup insanlar kaş...

Ayağa Çivi Batınca Ne Yapmalı?

Dikkatsiz atılan adımlar sonucu yaşanabilecek en tehlikeli kazalardan biri de ayağa çivi batmasıdır. Çivi batması durumunda akla ilk gelen tetanozdur. Tetanoz olma endişesi taşıyan...

Akut Tonsillit Bulguları, Tanı ve Tedavisi

Akut Tonsillit     Tonsilit bademciklerde görülen enfeksiyon veya inflamasyondur. Bademcikler dilin üzerine ve arkasında, boğazın iki kenarındaki lenf dokularının bir öğesidir. Bunlar vücudun enfeksiyonla mücadelesine yardımcı...